[36-17] [16-1]
| nemtom ki irta azokat az undor hulyesegeket,de jo nyomi lehet...pl. en is emo fiu vok es itt vagyok...szal nyomik el innen... |
Cyasztok! 14 ves csajszee vok s emo-s fiukkal szertnk ismerkedni...
msn-en kldk kpet csak kpes fiuk jelentkezst vrom jah s persze emo-s fiu legyen msn-em:[email protected] |
Cyasztok! 14 ves csajszee vok s emo-s fiukkal szertnk ismerkedni...
msn-en kldk kpet csak kpes fiuk jelentkezst vrom jah s persze emo-s fiu legyen msn-em:[email protected] |
| n 15 vok, s csak dumcsiznk, tk mindegy, h fi vagy lny vagy!
msn:[email protected]
s elre bocs, tuti, h meg fogom krdezni, h ki vagy :p |
| s most komolyan azt hiszitek,hogy rni fog ide akr egyetlen fi is?ht ez j.Szarr rhgik magukat rajtatok,pzer szerencstleneken.Mg ki se jrttok az ltalnost de mr muszly emonak lenni.ehhez szintn tudok gratullni.csak azt nem rtem kis drgim,h mirt rzitek nagynak magatokat egy kis pniketddiszk hallgatstl?Lehnylak titeket bazdmeg.Sajt magatokat getitek...Lol...nyomik. |
SzIasZtoK EMOk! n csAk IsmerkeDni SzeRetNk EMOs embeRekkel...Ha nEM leNNe BAJ,mg tLeteKet is FogaDnk...AMugY a rOCK,S gOtH Is kZeli StlUsoM...(15vaGyok)
dri LNy
MSN:[email protected]
email:[email protected] |
| dv minden kedves kis EMO llnynek! xD
n igazbl mg csak most bartkozom evvel a stlussal,letformval.De rjttem,hogy elg rgen benne vagyok ebbe,mrmint belsleg.
Szal...Bp krnyki EMO boy netalntn erre tved,s elolvassa ezt rhatna nekem ide! ^^
[email protected]
Elre is ksznm.Tovbbi szp napot,s prkeresst! x) Bye! |
Hali...ltom Magyarorszgban mr elegg sztterjett ez a stlus...de Szlovkiban mg a technsok a vilg...szval ha lenne valami emo csaj a Szlovk-Magyar hatr kormykn az rhatna a [email protected] e-mail cmre...kb Salgtarjn kornyk.n 15 ves vok
Addig is cs |
ch...asszem flsleges irnom me emo nincs itt Szolnokon(=mocsr) de 1 prbt megr... x]] nhajo van pr az... x))) am 14 ves tsaj wok...akit esetleg rdekelnk msn: [email protected]
...bjzz
xLBTDx |
| szia! kr :( msot szomi vagyok _( chat.hu ? esetleg? majd szlj thx |
szia
BlooD RaveN
te fel vetl engem ha igen s problsz irni de ledob bocsi nem tudok mit csinlni
|
sziasztok n egy 13 de lesan 14 leszek csaj vagyok
[email protected]
ez az e-mailom
keresetek fik nyugotan:D |
| na lehet csevegni lehet szejni |
[36-17] [16-1]
|